يکشنبه, 30 دي 1397

کتب چاپ شده

(آرشیو ماه اسفند 1390)

22
مجموعه مقالات همايش اعتبارات خرد زنان روستايي
چکیده: دفتر امور زنان روستايي و عشايري وزارت جهاد كشاورزي با همكاري پژوهشكده زنان دانشگاه الزهراء(س) و بانك كشاورزي همايش اعتبارات خرد زنان روستايي را در آبان ماه79 برگزار كرد. همايش (اعتبارات خرد زنان روستائي) پاسخي است به نياز زنان روستايي جهت دسترسي به منابع مالي. تا در گرو بهره‌برداري از نظرات انديشمندان، صاحب‌نظران و مديران اجراي گام مثبتي در طرح‌ريز... ادامه »
22
مجموعه مقالات همايش علمي- كاربردي  اعتياد وخانواده
چکیده: اعتياد و قاچاق مواد مخدر، امروزه به عنوان يك معضل جهاني، بسياري از جوامع و از جمله كشور ما را درگير پيامدهاي ناگوار آن ساخته است. از آن جائيكه اين پديدة منفور، معلول علل و عوامل متعددي است، همايش علمي- كاربردي ” اعتياد و خانواده“ كه از سوي پژوهشكده زنان دانشگاه الزهراء(س) و با همكاري ستاد مبارزه با مواد مخدر رياست جمهوري برگزار شد، به بحث و بررسي پ... ادامه »
22
مجموعه مقالات همايش  زن در يافته هاي نوين پژوهشي
چکیده: مسائل مربوط به زنان و دانش ” زن‌شناسي“ به عنوان يك علم ميان‌‌رشته‌اي دانش بشري را فراگرفته است و با تكامل، تزايد و انشعاب علوم، گسترده‌تر و عميق‌تر مي‌شود. از همين روست كه مسائل زنان بايد از سازمان‌هاي صنفي و زنانه به درون مراكز علمي و دانشگاهي نفوذ كند و سياستگزاران بر مبناي داده‌هاي كارشناسانة اين مراكز، خطوط و محورهاي اصلي حل مساله را طراحي نماي... ادامه »

اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات
حق انتشار اطلاعات برای پژوهشکده زنان دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.