يکشنبه, 29 مهر 1397

کتب چاپ شده

(آرشیو نویسنده siteuser)

21
روان شناسی در سینمای هالیوود
چکیده:    کتاب " روان شناسی در سینمای هالیوود" چاپ سروش، ناظر به اهمیت سینما و استفاده آن از روان شناسی در سینمای هالیوود است. این کتاب، استفاده سینمای حرفه ای از روان شناسی را به عنوان یک اصل مسلم و ضرورتی هنری به خوبی مطرح کرده است. تلفیق خوب مباحث سینما و موضوعات روان شناختی، به منزله دو بال محتوایی و ساختاری، سینمای اثرگذار را مطرح می سازد.... ادامه »
03
مغز زنان
چکیده:   چرا زنان توانایی کلامی بالایی دارند؟ چرا آن­ها در به ­یادسپاری و یادآوری جزئیات نسبت به مردان نیرومندتر عمل می­کنند؟ چرا زنان گرایش زیادی به جمع دوستان و گروه­های زنانه دارند؟ این­گونه پرسش­ها سوالاتی است که هر دو جنس در سراسر عمر در پی پاسخ­گویی به آن بوده، به نظر می­رسد انگیزه­ی تالیف و بالتیع ترجمه­ی کتاب حاضر، یافتن پاسخ­های مبتنی بر فر... ادامه »
10
اضطراب ریاضی
چکیده: کتاب اضطراب ریاضی تالیف دکتر سیده فاطمه موسوی عضو هیات علمی گروه روانشناسی پژوهشکده زنان، توسط انتشارات فراروان در زمستان 1393 به چاپ رسید. این کتاب، با مروری بر ضرورت و اهمیت این حیطه از دانش، در دنیای کنونی و ارائه دیدگاه های گوناگون نسبت به آموزش ریاضیات، با ارائه پژوهشها و مطالعات صورت گرفته در خصوص تواناییهای ریاضیاتی به اختلال اضطراب ریاضی به... ادامه »
05
ساهور
چکیده: كتاب ساهور همانطور كه از نام آن بر مي آيد به معنای بيداري است، و در این کتاب به مفهوم بیداری دل است براي ديدن آنانكه جز خدا هيچ نديدند. نزديكترين راه را برگزيده و نداي رهبرشان را لبيك گفتند، و در نهايت به درجه اعلاي شهادت رسيدند. دلنوشته هاي سركار خانم دکتر صف آرا در كتاب ساهور بيش از همه چيز تلاش در جهت رصد كردن اين خط سير و نشان دادن اين جاده آسم... ادامه »
03
قدرت هوش معنوی
چکیده:   كتاب قدرت هوش معنوي كتابيست كه قصد دارد با معرفي 10 گام اساسي انسانها را به سوي معنويت هدايت نمايد. قدرت هوش معنوي در حقيقت از انساني صحبت مي كند كه تصوير بزرگتري از خود، جهان , مكان و هدفش در ذهن ترسيم كرده است، ودر واقع كسيكه داراي هوش معنوي است مي تواند زندگي خود  ,تمدن و تاريخ را تحت تاثير قرار مي دهد . نويسنده در ادامه بيان مي دار... ادامه »

اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات
حق انتشار اطلاعات برای پژوهشکده زنان دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.