شنبه, 26 آبان 1397

خبرنامه
23
چکیده:      تاریخ ها: مهلت ارسال خلاصه مقالات: 1397/7/10 نتایج داوری مقالا7ت: 1397/7/28   لینک خبر
23
چکیده:  زمان: آبان 97 مکان: مشهد مقدس محور اول: سیره علمی و معنوی * زندگی‌نامه و خاطرات * اساتید و شاگردان بانو * مدیریت زمان و فراگیری دانش * مقام اجتهاد و نقل حدیث بانو امین * سیره علمی و سیره تعلیمی بانو امین * معرفی تألیفات بانو امین * سیره مدیریتی خانواده بانو امین * سیره اخلاقی و اجتماعی بانو امین محور دوم: تفسیر و علوم قرآن * روش ش... ادامه »
23
چکیده:   مرکز پژوهش‌های دموکراسی و صلح اجتماعی، با همکاری موسسه توسعه و سازندگی انسانی، همایشی با عنوان؛ «زن برای تغییر: پیشنهاداتی برای ترسیم آینده بهتر» برگزار می‌کند. این همایش جمعی از نخبگان و کارشناسان در عرصه‌های مختلف را گرد هم آورده تا به تبادل نظر برای ایجاد تغییر و تحول در جامعه بپردازند. این امر در امتداد رسالت کتاب «قدرتی که جهان هنوز آن... ادامه »
23
چکیده:      مرکز پژوهش زنان مساواة این مرکز در سال 2012 در دمشق به وجود آمد و هدف اصلی آن، گسترش فرهنگ شهرنشینی است که به طور خاص به مسائل زنان توجه می‌کند. از جمله اهداف دیگر این مرکز: -         از بین بردن تبعیض جنسیتی -         توانمند سازی زنان برای حضو... ادامه »
13
چکیده:   مرکز پژوهش های زنان از جمله بخش های مهم دانشگاه اردن می باشد. که مدرک کارشناسی ارشد در زمینه پژوهش های زنان به دانشجویان اعطا می کند. این مدرک از جانب شاهزاده بسمة بنت طلال اعطا می شود. در سال1998 به دنبال اجرای برنامه هایی در زمینه پژوهش های زنان این مرکز در سال2006 تاسیس شد و سپس به گروه مستقل پژوهش های زنان و سپس به مرکز تخصصی امور زنان... ادامه »
13
چکیده:    به مناسبت روز زن، انجمن جامعه شناختی دانشکده علوم انسانی دانشگاه محمد بوضیاف- المسیلة در الجزائر، همایشی در خصوص زنان در تاریخ 19/12/1394برگزار کرد. از جمله کسانی که در این همایش حضور داشتند: دکتر عیاشی صباح میمونی از دانشگاه الجزائر،کارشناس سازمان یونسکو، و دکتر براردی نعیمه از دانشگاه مسیله، بودند. دکتر عیاشی صباح میمونی به ارائه س... ادامه »
09
چکیده:  1-    فمنیسم ؛ نگاهی به زمینه شناختی گفتگو زنان در غرب  نویسنده: ریاض القرشی سال تالیف: 2008 یمن: دار حضرموت    https://www.alarabimag.com/books/15412-                           ... ادامه »
07
چکیده:  کلیات مجموعه پژهش های زنان و تحول اجتماعی یکی از مراکز پژوهشی کتابخانه اسکندریه است. هدف این مرکز پرداختن به پژوهش های زنان و مساله مساوات بین زنان و مردان، از طریق اجرای برنامه ها و فعالیت هایی است که سیاست هایی را دنبال می کند. این سیاست هاعبارتند از: ایجاد محیطی امن برای زنان و تحقق مساوات و تحول اجتماعی سازنده. این مجموعه به بررسی تغییرا... ادامه »
05
چکیده:     این موسسه ابتدا در سال 1994، تحت عنوان  برنامه پژوهش های زنان، برای اولین بار در فلسطین فعالیت خود را آغاز کرد. سپس در سال 1998 این برنامه به صورت موسسه ای درآمد که علاوه بر ارائه واحدهای اختیاری به دانشجویان لیسانس در زمینه زنان، مدرک کارشناسی ارشد را در زمینه جنسیت اجتماعی و توسعه، به دانشجویان در این رشته اعطا می کند. نگرش ... ادامه »
05
چکیده:   موسسه عربی "اعداد القیادة"، با ریاست استاد مصیلحی، کنفرانس سرمایه گذاری برای آموزش و کارآفرینی را با هدف بررسی جایگاه اقتصادی زنان برگزار کردند. این کنفرانس موضوعات مختلفی را مورد بررسی قرار داد از جمله: کارآفرینی و جایگاه اقتصادی زنان در عصر انقلاب صنعتی و ضرورت کسب مهارت های بازرایابی الکترونیکی.   http://www.arabwomenorg.org/wome... ادامه »
صفحه 1 از 6اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  بعدي   آخرين   

اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات
حق انتشار اطلاعات برای پژوهشکده زنان دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.