يکشنبه, 29 ارديبهشت 1398

خبرنامه

(آرشیو نویسنده siteuser)

23
چکیده: این همایش در تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۷ تا ۹ اسفند ۱۳۹۷ توسط دانشگاه تربیت مدرس و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود. حوزه های تحت پوشش: علوم رفتاری و اجتماعی برگزار کننده: دانشگاه تربیت مدرس سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا  شهر برگزاری: تهران محورهای کنفرانس: 1- مطالعات تطبیقی پیرامون اشتغال زنان 2-  نقش... ادامه »
12
چکیده:  این همایش در روز۲۴ دی ماه ۹۷ از ساعت ۹ الی ۱۸ در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه الزهرا برگزار می شود. در روز ۲۵ دی ماه در شهر کتاب برگزار می شود.   لینک خبر
21
چکیده:   کنفرانس "زنان عربی در برنامه توسعه 2015-2030 " از تاریخ  8/9/1394 آغاز به کار کرد.این کنفرانس که از سوی سازمان زنان عربی و با همکاری سازمان کشورهای عربی و دفتر منطقه ای سازمان ملل متحد برگزار شد سه روز به طول انجامید. این کنفرانس باهدف شفاف سازی نگرش عربی، به تحلیل اهداف جهانی مربوط به توسعه از منظر جنسیت اجتماعی پرداخت. علاوه بر این، ... ادامه »
14
چکیده:   سازمان زنان عربی، دوره آموزشی «افزایش مهارت های زنان عربی در رهبری و ارتباطات» را زیر نظر بنت طلال، عضو شورای عالی این سازمان در اردن، و با همکاری هیئت توانمند سازی زنان سازمان ملل متحد، به مدت چهار روز برگزار می کند. این دوره با سخنرانی فادیا کیوان، مدیر کل سازمان آغاز شد. کیوان در این سخنرانی به اهمیت این دوره که در چارچوب برنامه توانمند... ادامه »
10
چکیده:   همایش ادبیات فمنیستی، تجربه های «دختر عرب» و هم ردیفانش را به تصویر می کشد. همایشی با عنوان «ادبیات فمنیستی در امارات» زیر نظر سازمان فرهنگ و هنر دبی برگزار شده و تجربیات ادبیات فمنیستی در امارات را از سال 1970 تا کنون به تصویر می کشد. در این همایش افراد موفق در عرصه ادبیات حضور به هم آوردند که از جمله آن ها می توان به عوشه بنت خلیفه سویدی... ادامه »
28
چکیده:   مراسمی با هدف گرامیداشت سه زن پژوهشگر برجسته به دلیل دستیابی به پژوهانه طرح لوریال یونسکو «برای زن در علم» در مصر، برگزار شد. این طرح طی 20 سال گذشته از 3022 پژوهشگر زن با استعداد، با اعطای پژوهانه حمایت کرده است. تا کنون 16 پژوهشگر مصری با مشارکت در دوره های مختلف به این پژوهانه دست یافته اند. در این مراسم، مسئولان مربوطه از جمله: وزیر تعا... ادامه »
23
چکیده:      تاریخ ها: مهلت ارسال خلاصه مقالات: 1397/7/10 نتایج داوری مقالا7ت: 1397/7/28   لینک خبر
23
چکیده:  زمان: آبان 97 مکان: مشهد مقدس محور اول: سیره علمی و معنوی * زندگی‌نامه و خاطرات * اساتید و شاگردان بانو * مدیریت زمان و فراگیری دانش * مقام اجتهاد و نقل حدیث بانو امین * سیره علمی و سیره تعلیمی بانو امین * معرفی تألیفات بانو امین * سیره مدیریتی خانواده بانو امین * سیره اخلاقی و اجتماعی بانو امین محور دوم: تفسیر و علوم قرآن * روش ش... ادامه »
23
چکیده:   مرکز پژوهش‌های دموکراسی و صلح اجتماعی، با همکاری موسسه توسعه و سازندگی انسانی، همایشی با عنوان؛ «زن برای تغییر: پیشنهاداتی برای ترسیم آینده بهتر» برگزار می‌کند. این همایش جمعی از نخبگان و کارشناسان در عرصه‌های مختلف را گرد هم آورده تا به تبادل نظر برای ایجاد تغییر و تحول در جامعه بپردازند. این امر در امتداد رسالت کتاب «قدرتی که جهان هنوز آن... ادامه »
23
چکیده:      مرکز پژوهش زنان مساواة این مرکز در سال 2012 در دمشق به وجود آمد و هدف اصلی آن، گسترش فرهنگ شهرنشینی است که به طور خاص به مسائل زنان توجه می‌کند. از جمله اهداف دیگر این مرکز: -         از بین بردن تبعیض جنسیتی -         توانمند سازی زنان برای حضو... ادامه »
صفحه 1 از 6اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  بعدي   آخرين   

اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات
حق انتشار اطلاعات برای پژوهشکده زنان دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.