يکشنبه, 29 مهر 1397

خبرنامه

خبرهای خارجی

 

28
چکیده:   26/7/1397 بحرین   پژوهشی در دانشگاه بحرین: توانمندسازی زنان در روابط عمومی از تصورات فرهنگی خود زنان آغاز می شود نتایج پژوهشی در دانشگاه بحرین بیان می کند: توانمندی زنان در روابط عمومی از تصورات فرهنگی خود زنان آغاز می شود و تاکید می کند آموزش از مهم ترین عناصر توانمندسازی زنان در این زمینه به شمار می آید. این پژوهش که حاصل تلاش لی... ادامه »
28
چکیده:   اردن    12/7/ 1397   راه اندازی برنامه دیجیتال زنان برای اولین بار در اردن اولین مرکز دیجیتال زنان در موسسه شاهزاده زین الشرف اردن، افتتاح شد. این موسسه تحت حمایت موسسات اورانح و اورانج می باشد. این مرکز با هدف افزایش توانمندی ها و مهارت های شغلی زنان و سوق دادن ایشان برای ایجاد شرکت های کوچک از طریق شبکه های اجتماعی... ادامه »
24
چکیده:   پژوهش های انجام شده در خصوص زنان در کشورهای عربی که برنده جایزه سال از سوی سازمان زنان عربی شده اند. کشور دانشگاه عنوان رساله/پایان نامه مقطع تحصیلی ... ادامه »
22
چکیده:   از جمله اقدامات سازمان زنان عربی مصر: تشویق برای اجرای پژوهش در زمینه زنان یکی از عرصه های مهم و شایسته پژوهش، مساله زنان است که با وجود طرح مقررات خاص در برخی از دانشگاه ها برای انجام پژوهش در این زمینه، در مقطع لیسانس و تحصیلات تکمیلی، شاهد عدم اجرای آن به درستی هستیم. کیفیت وضع مقررات درسی در زمینه زنان در بسیاری از دانشگاه های کشورهای... ادامه »
31
چکیده:  مرکز پژوهش های زنان در کشور قطر مرکز زنان دانشگاه جورجتون (شعبه قطر) این مرکز در سال 2010 در بیستمین سالگرد تاسیس مرکز زنان در دانشگاه جورجتون آمریکا تاسیس شد. تلاش ما دراین موسسه تحقق بخشیدن به اهداف موسسه مادر (دانشگاه آمریکا) در حمایت از زنان و آموزش و توانمند سازی آنان صرف نظر از فرهنگ، نژاد، هویت، سن و اعتقادات آنان است. علاوه بر این... ادامه »
31
چکیده:  مرکز پژوهش های زنان در کشور لبنان مرکز الدراسات و البحوث فی القضایا النسائیة في الإسلام                مرکز پژوهش های زنان جهان عرب  (IWSAW) وابسته به دانشگاه لبنانی-آمریکایی در سال 1973 در بیروت با هدف اجرای پژوهش های پیشتازانه دانشگاهی در خصوص زنان جهان عرب تاسیس شد. از جمله اهداف این مرکز: ... ادامه »
31
چکیده:  مرکز پژوهش های زنان در کشور عراق                             مركز دراسات المرأة جامعة بغداد   درباره این مرکز در طول بیش از چهل سال از تاریخ پژوهش های علمی در عراق و از آغاز استقرار تحصیلات تکمیلی در دانشگاه بغداد مطالعات زنان تنها بخش کمی از توجه پژوهش... ادامه »
31
چکیده:  مرکز پژوهش های زنان در کشور کویت   مرکز پژوهش های زنان در کویت این مرکز نتیجه تعامل موفقیت آمیز برنامه های توسعه محور سازمان ملل متحد و دانشگاه کویت می باشد. سرمایه گذاری برای این مرکز از سوی شورای عالی برنامه و توسعه در دوسال پیش صورت پذیرفت. این مرکز در اکتبر 2012 و توسط مرکز پژوهش های زنان در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه کویت تا... ادامه »
31
چکیده:  مرکز پژوهش های زنان در کشور تونس   مرکز پژوهش و مطالعات زنان کوثر نام رسمی این سازمان: مرکز المرأة العربیة للتدریب و البحوث نوع سازمان: غیر دولتی فعالیت ها: حمایت، فرهنگ، توسعه، حقوق بشر، مردم، پژوهش های زنان جهت گیری ها سازمان: ما با نگاهی برابر به زنان و مردان، در زمینه های حقوقی و اقدامات عملی، به فعالیت در منطقه می پردازیم. ت... ادامه »
31
چکیده:  مرکز پژوهش های زنان در کشور اردن  مرکز المرأة العربیة للتدریب و البحوث مرکز پژوهش های زنان از جمله بخش های مهم دانشگاه اردن می باشد.که مدرک کارشناسی ارشد در زمینه پژوهش های زنان به دانشجویان اعطا می کند. این مدرک از جانب شاهزاده بسمة بنت طلال اعطا می شود. در سال1998 به دنبال اجرای برنامه هایی در زمینه پژوهش های زنان این مرکز در سال200... ادامه »
صفحه 1 از 3اولين   قبلي   [1]  2  3  بعدي   آخرين   

اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات
حق انتشار اطلاعات برای پژوهشکده زنان دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.