يکشنبه, 02 ارديبهشت 1397

خبرنامه
21
چکیده: دکتر فرزانه شرف بافی نخستین بانوی دریافت کننده مدرک دکترای هوافضا در ایران است و اولین مدیرعامل زن شرکت هواپیمایی ایران ایر شد .
18
چکیده: الهه منصوریان برنده عنوان بهترین بازیکن وزن 52 کیلوگرم لیگ ووشو چین شد.
18
چکیده: پریچهر سلطانی مشاور مدیر عامل سازمان شهرک های صنعتی و صنایع کوچک : مدیر عامل اعلام کرده 20 درصد از سهمیه مدیریتی شهرک های صنعتی به زنان تعلق بگیرد.
18
چکیده: نورتاتار عسگری نماینده ترکیه به نیمه نهایی تکواندوی زنان جهان راه یافت .
30
چکیده:  بنابر برنامه جدید و مشترک وزارت بهداشت و شهرداری کابل از این پس، از زنان برای رفتگری و تمییز کردن خیابان‌ها استفاده می شود. در این قانون در افغانستان به ازای هر 4 مرد که به عنوان رفتگر استخدام می شوند, یک زن نیز باید استخدام شود.
30
چکیده: برگزاری کنکور در مزار شریف افغانستان و حضور گسترده زنان نشان از تلاش آنها برای ساختن آینده ای بهتر است .
30
چکیده: رییس جمهوری کره جنوبی  یک مقام کهنه کار در سازمان ملل را به عنوان وزیر امور خارجه  در کشورش منصوب کرد. او اولین وزیر امور خارجه زن این کشور است .
23
چکیده: پریسا براتچی به مقام چهارم مرحله دوم جام جهانی  در رشته تیر اندازی با کمان در آنتالیای ترکیه دست یافت
23
چکیده: کمیته ملی المپیک در دانشگاه " بری " شهر میامی آمریکا با اهدا لوحی از رباب شهریان  نایب رییس کمیته ملی المپیک و عضو کمسیون زنان و ورزش آسیا تقدیر کرد.
23
چکیده: زهرا  نژاد بهرام : برای اولین بار در شورای شهر " فراکسیون زنان " تشکیل می شود . در فراکسیون زنان الزاما نباید زنان حضور داشته باشند بلکه مردانی هم که مدافع حقوق زنان هستند می توانند فعال باشند اما متاسفانه در چند سال گذشته به این دلیل که زنان پایه گذار این فراکسیون بودند این برداشت اشتباه پیش آمده بود که همه اعضا را باید زنان تشکیل بدهند.
صفحه 2 از 3اولين   قبلي   1  [2]  3  بعدي   آخرين   

اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات
حق انتشار اطلاعات برای پژوهشکده زنان دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.