۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير
حضور دکتر سیده فاطمه موسوی عضو هیات علمی پژوهشکده زنان در اولین کنفرانس بین المللی در بلژیک
حضور دکتر سیده فاطمه موسوی عضو هیات علمی پژوهشکده زنان در اولین کنفرانس بین المللی در بلژیک
روز 7 و 6 دسامبر 2018 در دانشگاه کاتولیک لوین

 

 

The report of the participating at the first international conference on parental burnout

اولین کنفرانس در این حوزه با هدف به اشتراک­ گذاری نتایج مطالعات 40 کشور و بیش از 60 دانشگاه برتر دنیا به عنوان اعضای کنسرسیوم در دو روز 7-6 دسامبر در دانشگاه کاتولیک لوین در شهر لون-لا-نوو (جنوب شرقی بروکسل) در کشور بلژیک برگزار شد. در ابتدای کنفرانس کلیپی از داستان شروع طرح بین ­المللی در سال 2018 تا ختم آن به کنفرانس که توسط دکتر موسوی تهیه شده بود اجرا شد و مورد استقبال و تقدیر اعضای کنسرسیوم قرار گرفت.

اساتید صاحب­ نام از دانشگاه استانفورد و کانکتیکات آمریکا، شانگهای چین، دانشگاه فنلاند، پرتغال، کی لون و گنت بلژیک به عنوان سخنرانان کلیدی در دو روز همایش سخنرانی کرده و نتایج مطالعات خود را ارائه نمودند. بقیه اعضای کنسرسیوم در پنل های موازی که به صورت همزمان در سه نیم­روز کنفرانس برگزار شد نتایج خود را ارائه کرده و به سوالات مخاطبان پاسخ دادند.

یک پنل به مدیریت ایران اختصاص داده شد که در آن دکتر موسوی از ایران، دو نفر از کشور پرتغال، یک نفر از کشور سوئیس و یک نفر از اوکراین ارائه داشتند.

 

در روز اول کنفرانس نتایج 40 کشور در این حوزه مطرح شد. در پایان روز اول میزگردی با حضور همه اعضای کنسرسیوم در کتابخانه دانشکده روان­شناسی تشکیل شد و اعضا در مورد روندهای آتی و جهت­ گیری­ های مطالعاتی در آینده نظراتی دادند، ایده­هایی نیز در همین میزگرد توسط سایر کشورها و از جمله ایران مطرح شد که مورد استقبال قرار گرفت.

 
 
Date:
1398/09/23
Review:
299
Source:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن:
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه الزهرا
 تهران،خیابان ونک،ده ونک ، دانشگاه الزهرا(س)،ساختمان خوارزمی، طبقه ششم، پژوهشکده زنان کدپستی : 1993893973
تلفن : 982188058926+ , 982188049809+ فاکس : 982188067895+
 WRC[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.