۱۴۰۱ جمعه ۱۰ تير
رویداد نمایش و فروش پوشاک بانوان در دانشگاه الزهرا (س)
رویداد نمایش و فروش پوشاک بانوان در دانشگاه الزهرا (س)
با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی و پژوهشکده زنان دانشگاه
نمایشگاه عرضه و فروش پوشاک بانوان با مشارکت شورای فرهنگی عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت فرهنگی شهرداری تهران، معاونت فرهنگی اجتماعی و پژوهشکده زنان دانشگاه الزهرا (س) در خرداد ماه 1401 در دانشگاه الزهرا برگزار شد.
پیرو برگزاری جلسات و هماهنگی های صورت گرفته در خصوص برگزاری نمایشگاه پوشاک بانوان با حضور و همکاری خانم خسروی (دستیار آقای مجید امامی، دبیر شورای فرهنگی عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، دکتر طیبه عزت اللهی نژاد، دبیر کارگروه سامان دهی مد و لباس کشور، دکتر زینب صادقی، معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه الزهرا (س)، معاونت فرهنگی شهرداری تهران، دکتر بتول مشکین فام رییس پژوهشکده زنان و دکتر صدیقه عباسی سرپرست معاونت اجرایی پژوهشکده زنان؛ رویداد نمایش و فروش پوشاک بانوان از تاریخ 8 تا 11خرداد1401 در محل دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد.
این رویداد فرهنگی با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی و پژوهشکده زنان دانشگاه الزهرا(س)، با توجه به چالش های مهم و حیاتی موجود در عرصه مد و لباس کشور و با هدف ترویج سبک پوشش ایرانی اسلامی، با موضوع حجاب و عفاف طی 4 روز ( 8-11 خرداد1401) در محل طاقدیس یاس با حضور 15 غرفه و 15میز برگزار شد و محصولاتی مانند لباس، مانتو، منسوجات نخی، تولیدات چرمی، چادر نماز، چادر مشکی، روسری، شال، بدلیجات، و.. .مورد عرضه و فروش قرار گرفت.
در بخش های جانبی نمایشگاه نیز تعدادی میز در اختیار دانشجویان قرار گرفت تا محصولات خود را مشتمل بر: روسری و شال، ملزومات چرمی، پارچه ای، کیف و... را در معرض نمایش و فروش قرار دهند. همچنین محصولات و تولیدات زنان سرپرست خانوار استان گیلان مانند گیره روسری آویزهای گردنی، ساق، جوراب و... نیز در این نمایشگاه عرضه شد.
در این نمایشگاه غرفه ای به عرضه کیف و ساک های پارچه ای خرید و نگهداری سبزیجات و مواد غذایی و محصولا ت با شعار "نه به پلاستیک" و حفاظت محیط زیست اختصاص یافته بود که مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.
شایان ذکر است؛ میزها و غرفه ها به صورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفته بود و در روز افتتاحیه 8/3/1401 نیز از غرفه داران پذیرایی شد و همین امر موجب ابراز رضایت و اقبال افراد برای شرکت در نمایشگاه های بعدی بود.
این نمایشگاه علاوه بر بازدید توسط دانشجویان، اساتید و کارمندان میزبان حضور ریاست دانشگاه، روسای تعدای از دانشکده ها، معاونت فرهنگی، اهالی ده ونک، شهرداری منطقه 3 و... بود و مخاطبان و بازدید کنندگان ضمن اعلام نظرات خود در خصوص متنوع کردن محصولات و برندها؛ کاهش قیمت ها با تخفیفات مناسب، افزایش روزهای برپایی نمایشگاه و اطلاع رسانی¬های بیشتر را مطرح نمودند. بازدیدکنندگان دانشجویی و اداری دانشگاه نیز خواستار ارائه محصولات و تولیداتی در زمینه و متناسب با محیط آموزشی- اداری، حجاب و عفاف و ملزومات مربوطه با قیمت مناسب بودند.
اطلاعات غرفه‌ها :
(اسامی و حوزه فعالیت)

     
     
     
     
     
Date:
1401/03/30
Review:
24
Source:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن:
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه الزهرا
 تهران،خیابان ونک،ده ونک ، دانشگاه الزهرا(س)،ساختمان خوارزمی، طبقه ششم، پژوهشکده زنان کدپستی : 1993893973
تلفن : 982188058926+ , 982188049809+ فاکس : 982188067895+
 WRC[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.